Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Шаблоны Joomla 3 тут

Нанесення вибіркового УФ-лака в Києві

Вибіркове УФ-лакування є одним з етапів постдрукарської підготовки поліграфічної продукції і є процесом нанесення УФ-лака на окремі елементи оформлення видання з точним збереженням контурів. Воно застосовується для контрастнішого виділення яких-небудь деталей зображення.

Використання вибіркового УФ лакування не лише дозволяє захистити елементи оформлення друкарської продукції від зовнішніх дій (стирання, вицвітання, подряпини, попадання вологи, нагрівання, різних видів забруднень), але і дає можливість отримувати вироби, що по-справжньому тішать око, витончено прикрашені, ексклюзивні і неординарні зразки поліграфічної майстерності.
Технологія майже аналогічна технології суцільною УФ лакування. Їх головна і чи не єдина відмінність полягає в тому, чи має друкарський трафарет деякий малюнок або є суцільним.

Вибіркове лакування може здійснюватися з використанням глянсового, матового лаку, лаку з блискітками, текстурного складу і так далі. За допомогою вибіркового лакування можна забезпечити виробу непоганий захист від стирання і намокання (звичайно, найкращий захист забезпечується при суцільному лакуванні). Крім того, продукція стає візуально привабливою, а також приємною на дотик, адже за допомогою лаку можна створити оригінальний рельєф, дотик до якого буде приємним.

lak 2

Використання вибіркового лаку як

самостійного художнього засобу  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP