Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Друк і виготовлення календарів в Києві

Нині, в століття розвинених цифрових технологій календарі є скрізь: і на екрані комп'ютера або ноутбука, і в мобільному телефоні. Так що, здавалося б, виготовлення календарів вже неактуальна, надруковані календарі майже нікому не потрібні, і вони використовуються більше за звичкою, ніж в силу необхідності. Це не так. Друк календарів рік від року стає все більш і більш затребуваною послугою адже набагато зручніше просто кинути погляд на стіну, на стіл, або на кишеньковий календар і миттєво отримати потрібну інформацію, чим порпатися в телефоні, або викликати календар на екран комп'ютера.

Друкарня " Техніка" пропонує широкий асортимент календарів різних по формату, конструкції, призначенню. Вони можуть бути окрім друку також піддані різним видам постдрукарської обробки : ламінації, лакуванню, тисненню.

Настінний календар-плакат


У календаря-плакату великі можливості для донесення рекламної інформації до споживача. Це витікає з того, що такі календарі мають багато вільного поля, яке і заповнюється потрібною інформацією. Для більшої міцності, перешкоди вигоранню, та і просто для більшої краси настінні календарі піддаються УФ-лакированию або ламінуванню.

Можливі різні формати таких календарів - від А3 до А0

 

 

Квартальний календар

kk 2
Наприклад, настінний квартальний календар - незамінний в офісі компанії, хоча ніхто не забороняє користуватися квартальними календарями і удома.   Головною особливістю такого календаря є те, що він показує на одному розвороті відразу три місяці. На полях листів, як і на самій календарній сітці, може бути розміщене будь-яке рекламне зображення.  Сама сітка робиться великою, що дає можливість робити на календарі позначки від руки.

Подробнее... 

 

 

 

 

 

 

Перекідний настінний календар

kk 4

Настінний перекидний календар - це дорога і престижна продукція. Цей ексклюзивний подарунок складається з декількох унікальних сюжетів з індивідуальною обкладинкою. Такі календарі зазвичай складаються з семи або тринадцяти листів і скріплюються пружиною з ригелем. Залежно від сюжету календарі можуть бути вертикально або горизонтально розташованими.

При виготовленні календарів, які розміщуються на стіні, незалежно від їх конструкції, слід мати зважаючи на, що окрім стандартної функції, вони також виконують роль прикраси інтер'єру.

Перекидні настінні календарі хороші тим, що можуть донести більше інформації про товари і послуги фірми, чим звичайні плакати, до того ж зображення має менше шансів " приїстися" за місяць, чим за рік.

Подробнее...  

Перекідний настільний календар

kk 6

Функціональний рекламний носій - настільний календар. Він дуже привабливий і завжди "під рукою". Рекламний календар найдемократичніший і в той же час практичний інструмент, працюючий на престиж компанії.

Перекидні настільні календарі бувають 6 і 12 листових. У першому випадку календарна сітка друкується на обох сторонах листа, в другому - тільки на лицьовій. Листи з календарною сіткою щільністю 115-170 г/кв.м розміщуються на " ніжці" з щільного, іноді додатково заламинированного картону, і скріплюються з нею пружиною.

Подробнее...

Настільныий календар-будиночок

kk 5
Настільний календарь-" будиночок" є запечатаним з одного боку аркушем щільного паперу або картону, який бигуется так, щоб в результаті вийшла призма. Для того, щоб призма "не розповзалася" і зберігала форму, при виготовленні календарів використовується або двосторонній скотч або скріплення "на замок". Настільні календарі розрізняються розмірами і співвідношенням окремих елементів, а також орієнтуванням : вертикальна і горизонтальна.

Подробнее...

Кишеньковий календар

kk 7
Це відносно недорогий і поширений вид подарункової продукції. Корпоративний календар з логотипом, девізом, контактною інформацією про компанію завжди з собою. Кишенькові календарі оптимальні для вкладання в конверти при рекламних розсилках, цей вид поліграфічної продукції більш охоче за все розбирається на різних промоакциях. Важко придумати більше практичний бізнес-подарунок, ніж кишеньковий календар - роздавальний матеріал, у якого дуже високі шанси не бути викинутим відразу.  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP