Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Друк і виготовлення настінних перекидних календарів в Києві


kkk 3Відносяться до календарів представницького класу. Як правило, у багатьох фірмах на стіні можна побачити саме такий календар. Формат настінного перекидного календаря може бути будь-яким, але зазвичай він варіюється від А1 до А4.

Настінний перекидний календар може складатися з 7-8 або 13-14 листів. 12 листів відводяться на кожен місяць або ж 6 листів включають по два місяці (з кожного боку листа), а два що залишилися залишаються на обкладинку.

Зазвичай календар складається з:

  • обкладинки
  • блоку
  • підкладки

Обкладинка робиться з щільнішого паперу - 250-300 г/м2. Вона розкриває усю основну інформацію про Ваш продукт або компанію. На обкладинці може бути слоган, логотип або інша символіка фірми.

Блок складається з 12/6 листів з щільністю паперу - 170-250 г/м². На кожному листі може бути представлена Ваша реклама або інформація про компанію. Ви можете на кожному місяці розташовувати напрями діяльності компанії, передбачувані події і тому подібне. Тут важливі Ваші побажання, а їх якісну реалізацію друкарня "Техніка" візьме на себе.

Чим щільніше підкладка настінного перекидного календаря, тим краще. Для неї використовується односторонній картон вагою до 300 г/м2;.

Можна в календарі персоналізувати тільки підкладку. Тоді ми зробимо її довше за сам блок і обкладинку для того, щоб потенційний клієнт впродовж усього року бачив інформаційні дані Вашої компанії (контактна інформація, слоган, логотип і тому подібне)

Ми можемо зробити для Вас настінний перекидний календар вертикальним або горизонтальним.

Залежно від цього навивка на металеву спіраль йтиме по вузькій або ж по широкій стороні.

kkk 1 kkk 2

Після визначення типу навивки, вибирається ригель - металевий дріт з петлею, на яку кріпитися календар.
Ригелі можуть відрізнятися по:

  • довжині
  • формі вушка
  • цвіту

kkk 4

Ригель

Друкарня " Техніка" може запропонувати Вам наступні способи обробки настінного перекидного календаря :

УФ-лакировка (суцільна або вибіркова)
тиснення
висікання  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP