Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Шаблоны Joomla 3 тут

Друк і виготовлення квартальних календарів в Києві

Квартальний календар як правило замовляють для того, щоб подарувати своїм клієнтам, партнерам, співробітникам і просто друзям. Календар, виконаний якісно і з любов'ю, завжди буде гідним аттрибутом на стіні.
Постер квартального календаря при виготовленні може бути прикрашений ламінацією, золотим або срібним тисненням, сплошым або вибірковим лакуванням.
Підкладки календаря теж можуть бути прикрашені додатковою послепечатной обробкою: ламінація, тиснення, лакування і т. д.
Квартальний календар є дуже функціональним і зручним видом календарів. Особливості конструкції квартального календаря дозволяють бачити відразу три місяці: попередній, поточний і наступний. Таким чином, квартальний календар - це набір з трьох секцій, в кожній з яких знаходиться 14 календарних листів з місяцями. Блоки можуть бути віддруковані все на єдиному великому листі або бути сполучені подвійними пружинами.

Таким чином, квартальних календар охоплює грудень попереднього року + 12 місяців наступного + січень подальшого року.
Пружина квартального календаря - це відмінна його риса. За допомогою багатократного з'єднання пружинами блоків квартальний календар придбаває свою компактність і легко складається. Пружинка для навивки квартального календаря може бути різного виконання, діаметру і кольорів. Кольори пружин підбираються залежно від кольорів блоків календаря і його підкладок.

Підкладка квартального календаря - це щільніший елемент, на якому кріпляться календарні блоки. Підкладки календаря як правило сполучені між собою, в сукупності роблять календар завдовжки до одного метра. На нижній частині підкладок може бути розміщена інформація про вашу компанію або цінна реклама для клієнта. Вверху квартального календаря розташований постер. Стандартним розміром постера є 210х297мм. Постер квартального календаря можна заламинировать, покрити офсетним лаком, що забезпечить привабливіший вигляд календарю і його прочтость. А також ламінація запобіжить постеру календаря від скручування, яке як правило проявляється через декілька місяців.
Календарні блоки виконані так, щоб вільно бачити поточну дату навіть на великій відстані. Для виділення поточного місяця як правило використовується інша заливка по усьому периметру календарної сітки. Для виділення поточної дати використовується пластикова рамка, яка вільно переміщається по календарній сітці по тій, що прозорій, що направляє.

Квартальні календарі на трьох пружинах

Без рекламних полив

K 1

З одним рекламним полем

K 2

З трьома рекламними полями

K 3

С трьома рекламними полями и бічним полем

K 4

 

 

Виготовлення квартальних календарів на одній пружині


Для того, щоб здешевити виробництво квартальних календарів, їх можна зібрати з використання меншої кількості комлектующих. Наприклад, можна використати одну пружину замість трьох. Таким чином ми економимо на металі, а також на різанні і складанні блоків.

Без рекламних полів

K 5

З рекламним полем

K 6

З рекламним полем з бічнимм полем

K 7  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP