Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Нанесення скретч шару в Києві

traf 7

Друк скретч-шару - нанесення спеціальної фарби на лотерейні білети, карти експрес-оплати, що видаляється ("стирається"), і інші вироби з метою захисту інформації, нанесеної на них, від несанкціонованого доступу до моменту активації або початку процедури розіграшу. Може здійснюватися різними типами фарб.

Така назва скретч - шар отримав від англійського слова " scratch" (дряпати, подряпина), оскільки при друці скретч-шару на лист наноситься спеціальний шар, що закриває секретну інформацію. Для того, щоб прочитати секретну інформацію, необхідно стерти або "здряпати" цей шар.

Найбільш поширеним методом нанесення скретч шару є шевкотрафаретний друк.

Для легкого стирання скретч-слоя друкарські листи необхідно загрунтувати офсетним лаком в місці нанесення скретч-шара. Чи заламинировать глянсовою плівкою.

Кожен, хто мав досвід стирання скретч-шору, міг помітити, що існує два види фарби. Одна стирається легко і розлітається як пил, другий відходить  шаром, що тягнетьсяі і стирається складніше.  Ці властивості, які недосвідчений користувач може прийняти за порушення технології, насправді і є визначається вибором фарби.

Загальною перевагою застосування шелкотрафаретного методу нанесення скретч-слоя незалежно від використовуваних фарб є його криюча здатність при порівняльній простоті видалення.  Форма поля може бути будь-якою, оскільки технологія не припускає використання шаблонів.   Ця особливість дозволяє зв'язати дизайн із скретч-слоем, використати його, як елемент декору.

Сольвентна фарба, що тягнеться, висихає природним чином, має непогану криючу здатність,  але вимагає час на випар розчинника. Мінусами цієї технології можна назвати токсичність і додаткові  витрати часу для переміщення накладу.

Скретч-фарба УФ-отверждения зручна у використанні, оскільки застигання відбувається при дії світлом. Миттєве затвердіння не вимагає додаткового часу і дозволяє понизити кількість браку від недосушених листів і кількість операцій по виготовленню скретч-карт.

Є третій спосіб нанесення скретч-слоя, вживаний при друці пластикових карт і на виробництвах, що не мають шелкотрафаретного цеху : скретч-наклейки.  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP