Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Друкована рекламна продукція у Києві

Друкована реклама уперше з'явилася в Англії в 1478 році. І з тих далеких часів поліграфія і реклама розвивалися разом.
Нині рекламна продукція - один з основних доходів друкарень. Реклама в поліграфії займає значиме місце, так само, як і поліграфія в рекламі.
Друкарська продукція важлива як в BTL так і в ATL. Поліграфічна реклама - це флаера, лифлеты, буклети, плакати, стикеры, воблеры, цінники і багато що інше.
Усі ці найменування, як і багато інших, виготовляє друкарня " Техніка".

Поліграфія грає величезну роль в рекламі. Багато хто помилково думає, що з розвитком інформаційних технологій поліграфічна продукція пішла на задній план, адже зберігати і передавати інформацію в електронному вигляді значно простіше і дешевше. Це не так. Так, друкарський каталог замовити набагато складніше і дорожче, ніж електронний, та стало менше газет і журналів, й багато хто читає книги з дисплеїв електронних пристроїв, але поліграфічне виробництво проіснувало багато віків і без бою не здасться. У входів в метро, у супермаркетів і на виставках не роздаватимуть лазерні диски. Їх ніхто навіть не вставить в CD- привід. На стовпах і в під'їздах не вішатимуть ЖК монітори, тому що їх, просто, понесуть. І з тієї ж причини не кластимуть ноутбуки в холах готелів, перукарень і бізнес центрів. Друк листівки обходиться значно дешевше, ніж коштує флеш-носитель інформації. Та і на той же флеш-носій можна нанести зображення або напис. Так що поліграфія не помирає. Вона продовжує сучасніше устаткування.  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP