Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Шаблоны Joomla 3 тут

Друк і виготовлення буклетів у Києві

Буклет (англ. booklet) - вид друкарської продукції, характерний для рекламної поліграфії, що має зовнішню схожість з брошурою, але зазвичай складнішої конструкції і дизайну. Зазвичай буклет є аркушами, скріпленими в корінці, або сфальцьованим в два і більше згинів аркушем паперу, на обох сторонах якого розміщена текстова і/або графічна інформація. Традиційно буклети виготовляються на папері з листа формату А4 або менше.

Слід відрізняти буклет від листівки і брошури, тому як листівкою вважається друкарська продукція з одним згином, або зовсім без них. Під брошурою ж розуміється неперіодичне текстове книжкове видання (наприклад, за стандартами СРСР об'ємом понад 4, але не більше 48 сторінок), що складається з двох основних елементів : блоку і паперової обкладинки, і скріплених між собою за допомогою шитва, скріпкою або ниткою і так далі.

eskaro str f

 Типовий буклет сфальцьований в два згини

 

 esk
Один з його розворотів

 

Якщо у буклетах є переходи фонів в місцях згину, то розмір сторін повинен заздалегідь розраховуватися (наприклад, стандартний буклет в два фальца завдовжки 297 мм повинен ділиться не 99*99*99мм, а 98*99*100мм, велика сторона (100мм) - лицьова частина буклета, повинна закривати усі інші).

   Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP