Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Друк і виготовлення флаєрів в Києві

 Флаєр (від англ. fly - літати; flyer, flier - рекламний листок) - невелика рекламна листівка, що як правило, надає право на знижку.

Флаєр - це невелика інформативна листівка, часто виконана в яскравих, соковитих фарбах. Використовують флаєри, здебільшого, як роздавальний матеріал в різних рекламних і промо-акциях. Нерідко флаер є своєрідною безкоштовною перепускою, запрошенням або навіть вхідним квитком на який-небудь захід. На відміну від запрошень, що зазвичай персоналізуються, флаєром може скористатися будь-яка людина.

Флаєри - один із способів швидкої і масової реклами. Дизайн флаєрів прагнуть зробити таким, що найбільш підходить під подію, що відбувається, щоб за мінімальний час притягнути найбільшу кількість зацікавлених людей. Залежно від того, що рекламується флаєром і яка цільова аудиторія, вони можуть бути іміджевими або інформаційними, містити в собі різну інформацію - ціну або переваги на щільному крейдованому або тонкому офсетному папері. Для особливих цілей іноді до матеріалу, з якого виготовлений флаєр, застосовують мінімальну послядрукарську обробку (різання, фальцювання, биговка). Геометрична форма зазвичай стандартна - прямокутна, але може бути і інши.

Формати флаєрів :

  • 1/3 А4 — 99 × 210 мм
  • А5 — 148 × 210 мм
  • А6 — 105 × 148 мм
  • А7 — 74 × 105 мм


  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP