Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Шаблоны Joomla 3 тут

Друк і виготовлення лифлетів в Києві

 

Лифлет - двосторонній віддрукований аркуш, як правило, з двома або трьома фальцами, складений різноманітними способами, наприклад: навпіл, гармошкою, дельтоподібно або будь-яким іншим способом, що підкреслює індивідуальність рекламного продукту.

Leaf перекладається із староанглійської як "лист рослини, сторінка в книзі" і упродовж XV ст. під словом leaf мався на увазі тонкий лист металу (особливо часто - золото). Лише у 1577 р. слово набуло значення "Сторінка в книзі", і вживалося у фразах типу "перевернути сторінку книги". У 1867 р. в поліграфічній і видавничій термінології з'явилося слово leaflet ("лифлет"), яким ми означаємо певний вид друкарської продукції і до цього дня.Один из основных признаков лифлета — отсутствие каких либо скрепляющих элементов: пружины, клея, скрепок.

У формі лифлета видаються короткі путівники, реклами, проспекти, програми і т. п.

Лифлет у форматі євроконверта ідеально підходить для розсилки поштою. З цієї причини лифлет такого формату іноді називають євробуклет.

Як правило, лифлет - повнокольорова друкарська продукція, віддрукована на крейдованому папері щільністю 115-300 г/кв. м, цифровим або офсетним способом залежно від необхідного накладу. При створенні ексклюзивного рекламного проспекту можливе використання різних видів дизайнерських паперів, а також елементи шовкографії, гарячого тиснення фольгою, блинтового або конгревного тиснення.

Чим лифлет відрізняється від буклета?

Буклет і лифлет - схожі види друкарської рекламної продукції, які відрізняються в основі своїй не змістом, а формфактором.

Буклет може бути односторінковим як лифлет, так і складатися з декількох надрукованих листів однакової щільності скріплених один з одним (практично повний аналог брошури). У дослівному перекладі утвореному в 1859 році - "невелика книжка в обкладинці з паперу". Буклет може представляти з себе невеликий каталог або річний звіт.

Різновиди фальцювання лифлетів

lif 1

"Книжка"

1 фальц 

lif 2

 "Євро"

2 фальци

 lif 3

 "Улитка"

3 фальци

 lif 4

 "Віконце"

2 фальци

 lif 5

 "Віконце"

3 фальци

 lif 6

 "Гармошка"

2 фальци

 lif 7

 "Гармошка"

3 фальци  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP