Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Друк рекламних листівок А4, А5 у Києві

listov
Рекламні листівки - затребуваний і досить ефективний рекламний продукт. Завдяки доступності і привабливості, практичності і інформативності, вона займає лідируючі позиції.

На них можна розташовувати різну інформацію: тексти і зображення, інфографіку і багато що інше. Листівки, залежно від переслідуваних цілей можуть: проінформувати, заманити, зацікавити і прорекламувати. Для створення листівок найчастіше використовуються формати А4 і А5. Це пояснюється практичністю, зручністю форматів і можливістю надрукувати велику кількість рекламно-інформаційного матеріалу.

Листівки відмінно виконують роль роздавального матеріалу : їх зручно поширювати як на вулицях, так і на спеціалізованих заходах, дарувати або давати особисто в руки людині. Листівку можна покласти в сумочку або кишеню, зберігати в записнику або між листами блокнота - вона не загубиться і буде завжди під рукою.

Для виготовлення ми використовуємо крейдований або офсетний папір, друк рекламної листівки може бути як чорно-білим, так і повнокольоровим - як ви захочете.

Листівки можуть бути надрукованими з одного боку або з обох.  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP