Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Виготовлення тижневиків у Києві

eged
На сьогодні найнеобхіднішим предметом поліграфії, як вдома, так і на роботі являється тижневик. Потік інформації, що виливається на нас щодня, кожну годину, вже просто не укладається в голові. Все внести швидко в комп'ютер так само не виходить. Тут Вам на допомогу прийде тижневик.

Друкарня "Техніка" пропонує виготовлення різних видів тижневиків - як горизонтальних, так і вертикальних, як датованих, так і недатованих, будь-яких кольорів і форматів, різного оформлення і з різною кількістю сторінок.

Тижневики - ідеальний варіант для тих, хто не потребує щоденного планування робочого часу і для тих, у кого робочий рік розпочинається не з січня. У тижневиків палітурка і кількість листів такі ж, як і у щоденників, а місце для запису зручніше і більше. Тижневики хороші тим, що Ви можете заповнювати їх поступово і користуватися впродовж не одного року, оскільки немає залежності від проставлених дат. Для виготовлення тижневиків використовуються самі різні матеріали: текстиль, натуральна шкіра, високоякісний шкірозамінник. У усі тижневики можна розмістити додаткові сторінки з даними про компанію, а також вони ідеально підходять для нанесення логотипів.

Як правило, тижневики використовуються для ведення планів і робочих звітів. Зазвичай такі записи бувають досить короткими але, як би то не було, тижневик виконує ряд функцій :

  • сприяє результативному плануванню справ на майбутній тиждень, а може бути місяць або рік
  • Ви набираєте шикарний матеріал для аналізу і звітів
  • звичка робити записи в один і той же час привчає до дисципліни


Тижневик займає друге місце серед популярних рекламоносіїв (перше місце відводиться ручкам). Реклама наноситься на обкладинку тижневика двома способами - фарбою і тисненням. Найбільш популярний спосіб - це тиснення. Тиснення може здійснюється як з фольгою, так і без неї, тобто сліпе. Сліпе тиснення застосовується для тижневиків з м'якою обкладинкою. Як спосіб обробки, тиснення не лише естетично і оригінально, але і довговічно - виконані зображення стійкі до усіх зовнішніх дій не залежно від термінів виробництва.

Тижневик - це потрібний і корисний подарунок для будь-якої ділової людини. Володар дорогого стильного тижневика характеризується як людина солідний свій імідж, серйозний статус і інформаційну підтримку, що має. Як правило, датовані тижневики з фірмовим логотипом входять в список сувенірної продукції, яка дарується співробітникам усередині компанії до Нового року.  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP