Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Друк фірмових бланків в Києві

Друкарня "Техніка" пропонує офсетний друк фірмових бланків як одноколірних, так і повнокольорових.blank 1

Фірмовий бланк є дуже важливим атрибутом будь-якої організації. По суті, це один з рекламних носіїв. Адже іноді саме з нього розпочинається знайомство потенційного клієнта або партнера з Вашою компанією. Тому вважається, що кожна компанія, незалежно від її величини, повинна мати власний фірмовий бланк.

Фірмовий бланк є аркушем паперу, як правило, формату А4 (210х297мм), на якому надруковані реквізити компанії, що включають :
1. найменування компанії,
2. логотип (за наявності),
3. контактна інформація (адреса, телефон, e - mail, сайт (за наявності),
4. банківські реквізити (за бажанням).

В першу чергу, дизайн фірмового бланка повинен відповідати вимогам фірмового стилю, а також брендбука компанії. Але, незалежно від того, чи розроблені у компанії ці інструменти, скласти бланк організації не складе великих труднощів. Адже бланк - це інструмент для ділової документації, що зобов'язує бути бланк строгим, без наявності на нім яких-небудь декоративних елементів.

При дизайні бланка, тим більше, своїми силами, не варто забувати, що він в якійсь мірі є іміджевим інструментом, і він має бути оформлений згідно з правилами типографики і вимогам елементарного стилю. Зокрема, категорично слід уникати різноманітності шрифтів і їх видозміні (підкреслення, курсив і ін.)

При дизайні фірмового бланка організації дуже важливо пам'ятати про те, що бланк активно застосовуватиметься в житті, отже:

  • На бланку не повинно бути фонових зображень з огляду на те, що бланк може вирушати факсом;
  • На бланку повинен використовуватися добре читаний шрифт:
  • Повинен дотримуватися відступ від лівого краю внаслідок того, що бланк може бути підшитий в швидкозшивач;
  • Усю незмінну інформацію (реквізити, контактну інформацію) краще помістити в колонтитули щоб уникнути неумисної їх зміни;
  • На бланках ставлять підписи і друк, отже, папір не має бути глянсовим або крейдованим щоб уникнути поганого вбирання чорнила.


  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP