Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Виготовлення палетних обмоток (палетних бортів) Київ

Палетна обмотка або палетні борти - це, як це видно з назви, борти, якими обертається палета з товаром. Палетні борти можуть бути найрізноманітнішої форми, мати різні декоруючі елементи. Розміри і конфігурація розробляються згідно з потребами клієнта.

Палетні обмотки прикраса палет на місці продажів товару, які з одного боку уміщають у собі товар, а з іншої - рекламують товар, без участі людини. Як правило, паллетні борти використовуються в супермаркетах і гіпермаркетах.

Палетні обмотки виготовляються з микрогофрокартону, гофрокартону або палітурного картону, залежно від побажання замовника, шляхом каширування друкованого аркуша (лайнера) на основу (микрогофрокартон, гофрокартон або палітурний картон). Зазвичай друк лайнера виконується на крейдованому папері 170-200 г/м2 або односторонньому картоні 190-230 г/м2.

Післядрукарська обробка може бути будь-якою - починаючи від ламінації і вибіркового лакування до різноманітних видів тиснення.

Палетні борти - вироби великого розміру, що обумовлено розмірами самих палет і збираються, як правило з окремих фрагментів.

Офсетний друк великого формату (формати А0, А1), пропонований друкарнею " Техніка", дозволяє отримувати вироби з мінімально можливої кількості фрагментів, що значно знижує вартість виробу.  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP