Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Друк та виготовлення рекламних муляжів у Киїєві

POS 4
Муляж упаковки кетчупа h=70 см

Муляжі (PoS матеріали) - цей прекрасний засіб для випередження конкурентів у боротьбі за увагу покупця. Повторюючи форму і колір упаковки, але, маючи більший розмір, муляжі можуть вигідно прикрасити вітрину, "спостерігати" за перехожими із стелі або "зустрічати" їх біля входу в магазин. Муляжі один в один з розміром упаковки товару прекрасно демонструють товар в усій красі, але запобігають крадіжкам.

Ми в змозі не лише розробити муляжі ідентичні упаковці Вашого товару, а і створити муляжі, які виконають функції рекламоносителя. Зберігши фірмовий стиль і оформлення упаковки, але, нанісши на сторони рекламну інформацію (про розпродаж, акцію або нову ціну) ми перетворюємо муляжі на рекламоносители. Такі муляжі дають перевагу перед конкурентами, тобто шансів бути купленим у Вашого товару стає більше.

Муляжами упаковок (рекламна упаковка) є збільшені копії товару або його упаковки. Муляж як би наближає товар до покупця, дозволяючи розгледіти здалека назву продукту, торгову марку, іншу необхідну інформацію.

Будучи об'ємним виробом, муляж не вимагає додаткових опор при розміщенні на горизонтальних поверхнях. Вірогідність розміщення габаритного рекламного виробу на полицях магазину або прилавку невелика, тому слід чекати його розміщення у вітрині або на самих верхніх полицях.

 

Друкарня " Техниика" пропонує послуги із створення рекламних муляжів будь-якого розміру.

Широкоформатне друкарське устаткування (формат А0, А1, В1) дає не лише широкі можливості дизайнерові, але і значно знижує трудомісткість.

Це дозволяє изготвливать рекламні муляжі високої якості за прийнятну вартість.

Післядрукарська обробка може бути будь-якою - починаючи від ламінації і вибіркового лакування до різноманітних видів тиснення.

   
 Муляж упаковки кетчупа h=70 см

 Муляж упаковки с детским

питанием подвесной (мобайл)

 Муляж и реальная упаковка

лекарства  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP