Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 та А1 у Києві

UA RU EN

 

Шаблоны Joomla 3 тут

Виготовлення рекламних стендів в Києві

Рекламні стійки і стенди є конструкціями, формування яких відбувається з урахуванням особливостей демонстрованих товарів, а також фірмовому стилю компанії. Вони мають бути компактними і добре привертати увагу можливих покупців. Виготовляють їх за допомогою сучасних технологій, використовуючи новітні матеріалиla 6
.

У торгових центрах і на виставках рекламні стойки і стенди допомагають ефективно провести рекламну кампанію. Вони займають трохи місця, проте прекрасно справляються із завданням по залученню потенційних клієнтів. Конструктивно стойки і стенди виготовлені так, що клієнтові не складає особливих труднощів оглянути представлену рекламну продукцію. Подібне комфортне подання реклами сприяє встановленню контактів з потенційними партнерами по бізнесу і клієнтами.

Друкарня " Техніка" предлагае послуги у виготовленні рекламних стендів.

Наявність устаткування для офсетного друку великого формату (А0, А1, В1) дає можливість робити стенди з мінімальними витратами :

Післядрукарська обробка може бути будь-якою - починаючи від ламінації і вибіркового лакування до різноманітних видів тиснення.

Друкарня " Техніка" готова до різних видів взамовыгодного співпраці.  Яндекс.Метрика       Украинский портАл   Rated by MyTOP